WODZISŁAWSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO ZAPRASZA NA WYJAZD – TRUSKAWIEC

12 grudnia 2018

WODZISŁAWSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO ZAPRASZA NA WYJAZD:

TRUSKAWIEC   II

KOMPLEKS ROYAL GRAND HOTEL SPA

SANATORIUM PROMENADA 15-25.05.2019

CENA:  1.559 zł. (10 dni/ 9 noclegów)

Opiekun wyjazdu:  Małgorzata Łapka, tel. 601 54 54 89

Kompleks Royal SPA to jeden z większych spa na terenie Ukrainy. W skład kompleksu wchodzą cztery obiekty o różnych standardach: Royal Grand 5* (133 pokoje), Geneva4* (53 pokoje), Cezar 4* (41pokoi) i Promenada 3* (117pokoi). Baza medyczno – sanatoryjna wraz ze SPA zlokalizowane są w części Royal Grand.

POŁOŻENIE: Kompleks położony jest w centralnej części Truskawca, około 350 m od głównego deptaka (5 minut pieszo do głównej pijalni wód mineralnych). W okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje, bary.

Kompleks posiada jedno z największych centrów SPA w Truskawcu i Ukrainie, o powierzchni 7000 m2, ze specjalną Strefą Aqua, do której należą m. in.: basen rekreacyjny (wymiary 10×25 m, głębokość 1,4 m), jacuzzi, basen zewnętrzny z hydromasażem i jacuzzi, basen z wodą z Morza Martwego, łaźnia japońska (tzw. Ofuro), łaźnia rosyjska i brodzik dla dzieci /korzystanie ze SPA w cenie/. Ponadto znajduje się tutaj także centrum wellness, bilard, kręgle, squash, 3 sale konferencyjne, w tym sala widowiskowo-koncertowa, bar, restauracja gruzińska i restauracja Giardino Italiano.

POKOJE: 2-osobowe standard z łazienką, TV, czajnikiem, na wyposażeniu szlafrok, kapcie,

WYŻYWIENIE: 3 x dziennie, szwedzki stół.

PIJALNIA WÓD: na miejscu

INTERNET: Promenada – internet kablowy

CENA ZAWIERA:

wraz z opłatami granicznymi;

oraz zwiedzanie LWOWA w dniu przyjazdu na Ukrainę.

Wymagany jest ważny paszport (3 miesiące)

ZAPISY W BIURZE WUTW

ul. 26 Marca 66