Kończy się rok szkolny. Życzę wszystkim udanego wypoczynku pełnego słońca i radości.

22 czerwca 2018

Koleżanki i Koledzy

Kończy się rok szkolny. Rok trudny, pełen intensywnej pracy zawodowej i związkowej.

Dziękuję nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi szkół i placówek oświatowych za zaangażowanie w sprawy szkoły, uczniów i środowiska oświatowego. Dziękuję za aktywną pracę związkową oraz za wspieranie działań na rzecz stabilizacji w polskiej oświacie, na rzecz godności nauczyciela i pracownika oświaty, na rzecz odpowiednich ich zarobków. Jeszcze przed nami wiele działań, wiele decyzji …

Ale dziś – początek wakacji dla uczniów, a dla nauczycieli i pracowników – perspektywa urlopu.

Z tej okazji życzę, aby satysfakcja z podejmowanych działań dawała Państwu energię do realizacji celów i planów, a chwile wytchnienia pozwoliły na refleksję o słuszności podejmowanych decyzji i zamierzeń. Życzę wszystkim udanego wypoczynku pełnego słońca i radości.

Jadwiga Aleksandra Rezler

Prezes Okręgu Śląskiego

Związku Nauczycielstwa Polskiego

Znalezione obrazy dla zapytania zakończenie roku szkolnego